Modele de case cu piscina

PE masură ce oamenii Devin mai atenți cu Mediul înconjurator, încep să prefere construcțiile tot mai mici Care să nu ocupe mult spațiu. Casele cu dimensiuni MICI au câştigat popularitate în ultimii Ani printre cumparatori şi constructori, reprezentând soluția perfectă pentru cei care doresc să ISI simplifice Viața. Piscina da un nou suflu de design locuinței şi grădinii dumneavoastră, iar un week-end la Marginea piscinei, Cu prietenii la un grătar în curte, înseamnă a ieși DIN rutină, oricât de des doriți, fără a fi nevoie să vă deplasaţi de acasă. Arhitectii de la couleur villas, CEI Care au proiectat aceasta Casa, s-au gandit INSA si la familiile cu nevoi de spatiu locuibil mai mare, Astfel ca au dezvoltat 3 versiuni ALE acestui proiect Care extind constructia de la o Casa cu un singur dortoirs ou pana la o Casa cu 4 do le rmitoare! Desigur, si suprafetele construite cresc, de la 75 de metri patrati, in cazul proiectului cu un singur dortoirs, ajungand pana la 135 metri patrati in cazul proiectului cu 4 dortoirs. Cu forma patrata si o suprafata de doar 75 de metri patrati Proiectul de Baza cuprinde dortoir orul cu Pat matrimonial avand propria baie cu dus, un WC de serviciu si o Zona de Zi deschisa, spatioasa si Luminoasa, in care bucataria este délimitations cu ajutorul unui mini-bar la Care se pot ASEZA chiar si Patru persoane. DIN Living se face trecerea către Terasa DIN spatele locuinței. Plăcile de gresie Care imită granitul utilizate pentru pardoseala terasei este materialul care va face Terasa să arate de invidiat. O casă Mică vă obligă oarecum să nu acumulați lucruri Absolut inutile. Proiectul prezentat de Noi astăzi este o casă Mică în suprafața de 48,51 MP, prevăzută cu un living spaţios, un dortoirs, o bucătărie, o baie şi la Exterior Loc pentru o Mică terasă. Foto: casevis.RO, proiecte-online.com, casebinefacute.RO, thefashionalchemist.com la piscina DIN Curtea casei veți petrece Momente agreabile şi veți Stränge legăturile de Familie sau pe cele de Prietenie, fiind o încântare şi pentru copii, care vor abandona vidéo jocurile şi calculatoarele pentru a se Juca în apă. Varianta «finisată» a construcției (nu include costul terenului) pentru această casă a fost estimată la prețul de 28,000 euro, aproximativ 571 euro/MP.

Atasandu-se la Proiectul initial Inca un Corp dreptunghiular de cladire s-au mai obtinut o baie si doua dortoirs simetrice. PE de altă parte piscina reprezintă o investiție Care creşte valoarea casei cu pana la 20%, în plus facilitează închirierea sau vânzarea proprietăţii mult mai uşor. Des Indestructibil! Vecinii Simonei Halep nici nu au auzit de campioana tenismenă. Mulți trăiesc în affaire dărăpânate și nici nu au televizor.